5 фактів, які ви повинні дізнатись про своїх конкурентів

Ретельне вивчення своїх конкурентів — один із стратегічно важливих шляхів просування SEO-контенту. Конкурент може бути відомим або невідомим, але досліджувати всі його механізми і способи взаємодії з потенційною аудиторією просто необхідно для успішного розвитку власного бізнесу в онлайн-просторі, щоб уникнути чужих помилок і просунутися в пошукових системах.

Факт 1. Як побудована стратегія просування на Захід?

Платформа SE Ranking пропонує практичний сервіс «SEO / PPC аналіз конкурентів». У ньому сконцентровані дані по багатьом західним і східним європейським країнам. Оновлення бази відбувається постійно, тому всі відомості актуальні. Щоб аналізувати роботу конкурента по конкретній державі, потрібно вибрати його зі списку. Якщо вас цікавлять дії досліджуваного об'єкта на декількох ринках, тоді можна переключатися по країнам в самому сервісі. Програма автоматично створить для вас статистичну виписку, в якій будуть відображені:

  • відомості про органічний трафік;
  • інформація про платний трафік;
  • аналіз РРС-кампаній;
  • дослідження ключових слів по семантиці і позиціям в конкретному регіоні.

Факт 2. Як дізнатися слабкі місця конкурентів?

Упущення конкуруючих з вами організацій відразу ж відбиваються на позиціонуванні ключових слів. Якщо топові місця звільнилися, їх потрібно швидко зайняти, щоб отримати суттєву частину трафіку. Вам в допомогу блок «Органічний трафік», в якому є корисні вкладки «Падіння позицій» і «Випали з видачі». Вони допоможуть побачити подібні запити, щоб ви могли вчасно зреагувати — запустити по ним рекламу для перехоплення позицій і трафіку або відкоригувати свою семантику.

Факт 3. Як розпізнати новачків-конкурентів?

Природно, що грамотно побудоване SEO-просування сайту характерне не тільки для вашої компанії. Якщо ви володієте інструментами з аналізу конкурентів, отже, хтось так само вивчає всі ваші дії. Вони можуть стояти вже зовсім близько до вашим позицій, а ви можете і не здогадуватися про новачків у вашій сфері. Отримати відомості про тих, хто близький до вас і прагне зайняти топові місця, допоможе вкладка «Конкуренти», розміщена в двох блоках:

  • «Органічний трафік» — надасть інформацію про сайти по схожим на ваші ключових запитах;
  • «Платний трафік» — відсортує сайти, що працюють по контекстній рекламі, орієнтованої на вашу цільову аудиторію.

Детальний аналіз по кожному конкурентному ресурсу можна отримати в один клік за посиланням.

Факт 4. Як дізнатися, в якій SEO-бюджет вкладається конкурент?

Звичайно, весь бюджет ви не побачите, але подивитися прогнозовані показники можна з легкістю, перейшовши в блок «Платний трафік». Вам буде надана зведена статистики з такими параметрами: число платних семантичних ключів, що просуваються;

  • кількість кліків, які може отримати конкурент;
  • перелік оголошень, включаючи статистику та прев'ю.

Що дасть таке дослідження? Безліч можливостей для планування своєї подальшої стратегії, а також втілення в життя одночасно креативних та ефективних ідей для власного контенту.

Факт 5. Як отримувати результати А / В тестів і відстежувати конверсію на конкуруючих сайтах?

Підвищити конверсію сайту можна різними способами — періодичною зміною дизайну і структури, наповненням відредагованим і новим контентом, переоформленням реєстраційної форми. Все це також роблять і конкуренти. Отримати звіт за їхніми діями цілком можливо. Для цього варто скористатися інструментом, який називається Web монітор. Дана програма дозволяє відстежувати хронологію подій, внесення правок в коди сторінки, а також контент і посилання.

Ви можете порівнювати процеси по датах або певному періоду часу, роблячи висновки — чи підходять конкурентам їх нововведення, чи повернулися (і якщо так, то коли) у вихідну позицію, тестують новий варіант, чи працює запущений сервіс та інше. Успішний розвиток будь-якого інтернет-майданчику нерозривно пов'язане із застосуванням доступних інструментів, які спрямовані на поліпшення позицій в пошукових системах і розробку стратегій випередження своїх конкурентів.

Поширити:

Читайте також