Як зробити ідеальний лендінг

Лендінг, цільова сторінка, сторінка-вітрина —  цей тип інтернет-сторінки зустрічається під різними назвами та широко використовується для просування товарів, послуг і заходів.

Головне завдання лендінгу —  переконати відвідувача виконати необхідну дію: зареєструватися, зателефонувати, залишити заявку або оформити замовлення. У ефективного лендінгу повинні повинні бути певні структурні елементи. Про те, без якої інформації не обходиться жодна цільова сторінка, —  поговоримо далі.


Заголовок  і підзаголовок

Заголовки і підзаголовки блоків —  це перше, за що чіпляється око клієнта. Сюди важливо виносити інформацію, яка змусить потенційного клієнта зупинитися і докладніше вивчити продукт/послугу. Добре, коли заголовки і підзаголовки складаються в загальну історію, тезами, ємко акцентують увагу на кращих якостях продукту і проблемах, які він вирішує.


Основний контент

1. Унікальна торговельна пропозиція (УТП) —  інформаційне ядро ​​цільової сторінки. Від того, наскільки чітко сформульовано УТП, залежить привабливість продукту для клієнта.

Про що важливо написати:

  • що ви пропонує: чітко в двох-трьох словах сформулювати, що собою являє продукт/ послуга;
  • вказати конкурентні переваги: ​​проаналізувати конкурентів і виділити, що саме відрізняє вашу пропозицію;
  • проблеми, які вирішує продукт/послуга: важливо зазирнути в світ клієнта, не просто розповісти, який крутий продукт, а описати, чим він допомагає.


2. Індикатори довіри —  інформація, яка доповнює УТП, додає йому переконливості.

До індикаторів довіри відносять:

  • статистичні дані: скільки продано, скільки людей скористалося послугою і т.п.
  • інформація про ваших партнерів, клієнтів: логотипи, назви, посилання на сайти;
  • реальні відгуки клієнтів.

 

Фото, ілюстрації, відео

Краще один раз побачити, ніж сто разів прочитати —  це правило працює і для лендінгу. Візуалізуйте те, що можна візуалізувати. Створіть яскравий образ за допомогою власних якісних фото. Стокові картинки краще приберегти для дуже екстрених випадків — вони занадто "універсальні" і жодним чином не розкривають саме вашу пропозицію.

 

Блоки із закликом до дії (CTA)

Заклик —  це як правило, кнопка, яка дозволяє користувачеві виконати потрібну вам дію. Цільової сторінка власне для цього і потрібна: щоб майбутній клієнт помітив кнопку і натиснув на неї. Це і буде вважатися конверсією.

Для максимальної ефективності кнопка повинна бути найбільш помітним елементом, тому важливо її колір був контрастний фону.

 

Лід-форма

Завдання лід-форми —  зібрати інформацію, яка знадобиться вам для подальшої роботи і спілкування з клієнтом. Ідеальна форма є чіткою і лаконічною. Форма зазвичай знаходиться поруч із закликом до дії.

 

Контакти

За необхідності клієнт повинен легко і швидко знайти, як з вами зв'язатися, тому закріпіть телефон у шапці сторінки. Для зручності продублюйте контактну інформацію і у нижній частині сторінки — футері.

Не обов'язково обмежуватися телефоном й е-мейлом. Пошта — не дуже оперативно, телефон —  не завжди комфортно і підходить для екстрених випадків. Для зручності клієнтів можна додати такі опції: онлайн-чат, можливість написати у Скайп або месенджери. Нехай у клієнта буде можливість зв'язатися з вами так, як йому комфортно.

 

Тож підсумуємо, що потрібно для ефективної цільової сторінки:

  • чітко сказати, що саме ви пропонуєте;
  • показати і розповісти, яку користь приносити продукт/послуга;
  • подбати про те, щоб клієнту було легко виконати цільову дію, і зв'язатися з вами за необхідності.

Це не чарівна формула, але хороша база для того, щоб зробити ефективний лендінг.

 

Поширити:

Читайте також