Оплата Visa на сайті

За останні роки багато сфер діяльності людини частково або повністю перейшли у віртуальне середовище, що, в свою чергу, викликало значне зменшення розрахунків готівкою і стимулювало розвиток платіжних інструментів. Сучасна людина розуміє очевидні плюси торгівлі та надання послуг за допомогою всесвітньої мережі і шукає надійні механізми для здійснення безготівкових фінансових операцій.


При цьому, багато людей бажають мати універсальний інструмент оплати, який дозволить розрахуватися як в звичайному магазині, так і в віртуальному. Однією з найбільш популярних систем є Visa, діюча в більш ніж двохстах країнах світу. Однак з огляду на те, що спочатку цей платіжний інструмент був орієнтований на використання в банківських картках, то часто оплата visa на сайт є проблематичною. Саме тут клієнт може розраховувати на Interkassa.

Даний платіжний агрегатор стане Вашим надійним партнером і універсальним помічником в світі електронних фінансових операцій. Співпрацюючи з великою кількістю найбільш популярних платіжних систем, Interkassa не тільки виступає в ролі уніфікованої каси, через яку можна розрахуватися в зручній для вас формі, але і гарантує надійний захист проведених операцій. Кожен власник карти visa, яких у світі налічується понад два мільярди осіб, може скористатися функцією «оплата visa на сайт» в будь-якому з інтернет-магазинів. Досить лише пройти нескладну реєстрацію на сервісі Interkassa і стати його клієнтом.

Переваги даного платіжного інструменту встигли оцінити безліч клієнтів, серед яких як прості люди, так і цілі торговельні мережі. Клієнтів Interkassa приваблює можливість гнучкість цієї системи, її широкі можливості і високий ступінь безпеки. Користувач може відстежувати історію платежів і отримати консультацію з юридичних, бухгалтерських або технічних питань. До того ж використання єдиної «електронної каси» позбавляє від більшості складнощів пов'язаних з установкою сторонніх систем оплати, оскільки агрегатор виступає в ролі «моста» зв'язує власника сайту і його відвідувача.

Саме завдяки таким принципом роботи Intekassa, оплата visa на сайт стає простим і зручним. Незалежно від того, торгуєте Ви в мережі або купуєте - даний агрегатор дозволить повною мірою реалізувати Ваші потреби.

Поширити:

Читайте також