Підключення API платіжної системи API

В даний час, все частіше стає популярним замовлення різних послуг та товарів за допомогою інтернету. Це можуть бути послуги кейтерингу, консультації нотаріуса або юриста, замовлення доставки товарів додому і багато іншого. Люди, що знаходяться у відносинах, можуть зробити сюрприз своїм коханим, без відриву від роботи, також можна організовувати різні вечірки та їх дизайнерське оформлення через інтернет-сайти. Відповідно, виникла потреба створення систем електронного розрахунку, дуже важливим в цьому є підключення оплати карткою visa.

В добу стрімкого розвитку сучасних технологій, простоювання в багатогодинних чергах на пошті або банку, для оплати тієї чи іншої послуги вже не є актуальним. Все стає набагато простіше, всі розрахунки можуть проводитися через систему електронних платежів Interkassa. Ми можемо стверджувати, що це найбільш зручна та безпечна система оплати. В ній ви можете підключити оплату карткою visa, для того щоб полегшити можливість розрахунку за послуги власників таких карт. Тепер ваш клієнт може проводити розрахунок, перебуваючи в іншій країні.

Кожен продавець, який пройшов реєстрацію та підключив систему оплати до себе на сайт тепер зможе провести підключення оплати карткою visa. Отримувати кошти від покупця і проводити розрахунки з контрагентами на карту, яка є найбільш зручною для продавця, стане набагато простіше.

Щоб скористатися всіма новими можливостями, які пропонує система Interkassa, вам необхідно всього лише пройти коротку реєстрацію на сайті компанії, налаштувати вашу електронну касу і в короткі терміни Ви вже зможете отримувати кошти від клієнтів, а також здійснювати розрахунок з працівниками або постачальниками. Клієнту, в свою чергу, необхідно заповнити легку форму оплати та зробити розрахунок в декілька кліків, при цьому не потрібно вказувати всі його особисті дані, а також володіти всіма розрахунковими даними вашої компанії.

Якщо у вас залишилися питання або вам цікаво подивитися, як виглядає робота з даною системою, ви можете протестувати її в безкоштовному режимі. Після чого отримати якісну професійну консультацію менеджерів компанії, а також можливість налаштування вашого програмного забезпечення для роботи з електронною системою Interkassa.

Поширити:

Читайте також