Платіжні системи для інтернет магазину

Вибирати платіжні системи для інтернет магазину нелегко, так як від їх стабільності залежатиме надійність отримання грошей за послуги і товар, а також ваша платоспроможність. З цієї причини позбавляти своїх клієнтів можливості здійснювати оплату таким способои, який їм зручний, не варто. Для початку ви можете підключити агрегатор "Інтеркаса" платіжних систем, що забезпечує ваш сайт усім необхідним, а вже після всього цього спостерігати за тим, як же функціонувати буде весь механізм, і доставка вашого товару в тому числі.

Однією з основних переваг інтеграції майданчику з таким інструментом оплати як платіжні системи для інтернет-магазину є можливість здійснення прийому платежів від покупців як фізична особа в режимі автомат. Це є відмінним варіантом для бізнесменів-початківців, які поки ще не володіють величезними оборотами. Для найпопулярніших CMS на сьогоднішній день існують відповідні їм, такі, що максимально спрощують підключення необхідного шлюзу платіжного, модулі.

Платіжні системи для інтернет-магазину зобов'язані відповідати найвищим вимогам безпеки транзакції, забезпечуючи комфорт і зручність покупцеві. Якщо ви укладете договір офіційний з агрегатором платіжним "Інтеркаса" при підключенні до нього на вашому сайті відбувається автоматичне налаштування прийому платежів за допомогою карт MasterCard і Visa, а також вам буде надана можливість організації проведення платежів через гаманці електронні типу WebMoney, Ківі та ін.

Купівля через платіжну систему в інтернет-магазині відбувається за такою схемою:

  • Оформлюється замовлення під унікальним номером.
  • Покупець перенаправляється на сайт системи, дані про замовлення передаються платіжній системі.
  • Покупець вибирає форму оплати, вводить необхідну інформацію. Дані перевіряються системою, проводиться транзакція.
  • Користувач перенаправляється на сайт магазину, сервер отримує інформацію про результат операції.

Інтегруючи свій інтернет-магазин з платіжною системою, ви інвестуєте в майбутнє свого бізнесу і позбавляєте себе від багатьох клопотів, в тому числі і від повернення товарів. Однак при такій свободі дій необхідно пам'ятати, що ви все одно несете відповідальність за якість своєї продукції і зацікавлені в тому, щоб покупець був задоволений покупкою. В іншому випадку від негативних відгуків з боку покупців інтеграція з платіжною системою вас не вбереже.

Поширити:

Читайте також