Платіжний агрегатор - що це?

Платіжний агрегатор — це служба, яка займається збором всіх онлайн коштів, що надійшли на рахунок інтернет-магазину і подальшим їх переданням на рахунки компанії — замовника. Це саме вона дозволяє працювати не тільки з накладеними платежами, а й з такими популярними системами, як Віза або МастерКард, а також віртуальними валютами та платіжними системами. Перелік випадків, в яких вона буде затребувана, зростає з кожним днем. В даний час платіжний агрегатор — єдина система, що дозволяє легко і швидко впорядкувати електронні взаєморозрахунки, а також легалізувати оборот електронних грошей. Саме тому вона необхідна всім, хто веде бізнес у віртуальному просторі.

 Агрегатор платіжних систем для інтернет-магазинів: принцип роботи:

  • Користувач вводить потрібні дані в певну форму (ПІБ., нік, е-мейл та ін.).
  • Покупець після заповнення форми потрапляє на сторінку оплати в обраній системі електронних платежів.
  • Власник товару отримує від партнера лист з даними про оплату і перевіряє правильність внесення суми.
  • Покупець перенаправляється на сторінку скачування файлу або отримує пароль на доступ до приватних сторінок або файлів. Якщо це інтернет-магазин, покупець отримує лист з повідомленням, що його замовлення прийняте.

 Агрегатор платіжних систем для інтернет-магазинів «Інтеркаса» — відмінний сервіс, готовий підключити до вашого інтернет-магазину або сайту всі відомі платіжні системи. За свої послуги ця платіжна система візьме невелику комісію від отриманої оплати за товари. Під час прийому платежів «Інтеркаса» не отримує від покупця його секретні дані, що гарантує безпеку угоди. Для початку співпраці з системою доведеться зареєструватися і відправити на модерацію сайт — не всі майданчики приймаються до обслуговування. Крім коду можна встановити модулі та плагіни — це спростить роботу з інтеграцією «платіжки».

 5 причин вибрати агрегатор платіжних систем для інтернет-магазинів «Інтеркаса»:

  1. Виплати можуть здійснюватися з усіх платіжних систем в рублях на рахунок розрахунковий або в будь-якій валюті електронній.
  2. Заявки на оплату видно власнику сайту ще до того моменту, як від клієнта приходять гроші електронні.
  3. Валюти електронні, яка накопичені власником сайту, можуть конвертуватися з однієї в іншу без комісії в будь-який момент.
  4. Платежі електронні приймаються в тій формі платіжній, яка може бути максимально легко розміщена на вашому ресурсі.
  5. Платежі можуть залишатися в тих валютах електронних, в яких вони надійшли, конвертуватися в рублі, зараховуватися на рахунок розрахунковий або в обрану власником сайту валюту електронну.

Поширити:

Читайте також