За підтримки Interkassa в освітній грі «Zдолай Шахрая» з’явився новий сценарій про шахрайство в Instagram

В інтерактивному онлайн-квізі від асоціації ЄМА «Zдолай Шахрая» оселився новий монстр — Інстарогаміус. Його схеми вчать користувачів викривати шахрайські інстамагазини, обходити стороною фейкові розіграші і відкладати публікацію селфі з моря до повернення додому.

Новий сценарій став 57-м в освітній антишахрайській грі «Zдолай Шахрая». Підступний Інстарогаміус спочатку пропонує купити сумку в сумнівному магазині, потім закликає взяти участь у «зірковому» розіграші, похизуватися квитками на концерт у своєму профілі й розповісти всім про подорож на Мальдіви. Якщо не вестися на його хитрощі та одразу визначити шахрайські махінації, можна заробити призові 540 монет, поповнивши свої знання про безпеку в соцмережах.

Проєкт із кібербезпеки «Zдолай Шахрая» стартував цієї осені за підтримки Interkassa, Нацбанку та OLX. Учасники, які перемагають шахраїв та здобувають певну кількість монет, отримують призи від партнерів. Тим, хто омине всі пастки Інстарогаміуса й набере в грі 11 200 монет, Interkassa дарує курс відеолекцій із фінансової грамотності «Знай про гроші».

Перемогти рогатого можна тут — https://game.ema.com.ua/play/5fa02cb0e86a2de0837bde6c

Поширити:

Читайте також