Топ-5 новин тижня: обвал криптовалют та додаток для туристів

1.Обвал криптовалют

Найвідоміші в світі криптовалюти Bitcoin і Ethereum втратили в ціні близько 4,5%. Альткоіни постраждали ще більше: курс 10 з 15 криптовалют за тиждень опустився на 10%. Загальна вартість цифрових валют ще на початку тижня скотилася нижче 90 млрд доларів. Падіння тривало весь тиждень. Якщо в понеділок ціна Bitcoin становила 2437 доларів, то за станом на вечір п'ятниці, 14 липня, вона впала до 2300 доларів.

2. Український додаток для туризму

VISA спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, ПриватБанком і Асоціацією «Національна Туристична Організація України» представили проект "Національна програма лояльності" Турист України ". Суть програми полягає в тому, що мандрівник викачує на телефон додаток, відзначає в ньому відвідування готелів, ресторанів, музеїв і т.д. і отримує за це знижки і бонуси. З 1 серпня програма буде в процесі тестування, пілот триватиме до 15 жовтня.

3. В Україні стало менше готівки

З початку 2017 роки кількість готівки в обігу зменшилася на 10 млрд грн. Станом на початок липня, в обороті перебувало в загальному 331 млрд грн готівкою. Серед них банкноти — 328,9 млрд грн (2,8 млрд штук). І монети — 2,04 млрд грн (12,9 млрд штук).

4. Міжнародні перекази в біткоїни узаконені

Правда, поки тільки в Південній Кореї. Тепер Фінтех-компанії в цій країні зможуть отримати дозволи, які дають можливість пропонувати послуги міжнародних переказів в біткоїни.

5. Uber і Яндекс оголосили про створення спільної компанії

Компанії заявили про об'єднання своїх бізнесів по онлайн-замовленню поїздок. Угода поширюється на Росію, Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Грузію і Казахстан. А ось український Uber повідомив, що їхній бізнес не є частиною цієї угоди. Uber продовжить роботу в Україні, як і раніше, входячи в структуру регіону «Центральна і Східна Європа».

Поширити:

Читайте також