Як обрати кращі електронні платіжні системи?

 При запуску інтернет-проекту напевно кожен стикався з цим питанням. Дійсно, у кожного бізнесу існує безліч вимог щодо термінів виведення і коштів, максимального розміру комісії, необхідної простоти інтеграції та зручності для покупців. Крім того, інтернет-бізнес буває різного рівня ризиковості та часто ведеться від юридичних осіб з офшорних зон, що звичайно, вимагає нестандартних рішень.

Електронні платіжні системи дозволяють оплачувати комунальні послуги, банківські кредити, рахунки, покупки, послуги мобільного зв'язку та багато іншого, при цьому здійснювати платежі можна за допомогою спеціальних додатків для мобільних пристроїв. Електронні платіжні системи аналогічні звичайним системам оплати для банківських платіжних карт, але все транзакції в електронних системах проходять через інтернет.

Тобто, по суті, електронна платіжна система — система розрахунків між фінасовими і бізнес організаціями та користувачами при купівлі / продажу товарів через інтернет.

Основні типи систем платіжних електронних:

  • Платіжні системи карт VISA і MasterCard представлені банками і процесингами.
  • Система електронних гаманців.
  • Платіжні посередники, що акумулюють кошти.
  • Універсальние системи і «агрегатори», що надають платіжні рішення, найкращим на сьогоднішній день з яких є «Інтеркаса».

INTERKASSA — це зручний у використанні сервіс, підключення до якого дозволить інтернет-магазинам, веб-сайтам та іншим торговим майданчикам приймати всі можливі форми оплати в максимально короткі терміни.

Електронні платіжні системи та їх переваги

  1. Відсутність лімітів — електронні системи не мають лімітів і обмежень, які властиві іншим системам.
  2. Оперативність — для переказу коштів з рахунку на рахунок потрібна мінімальна кількість часу (кілька хвилин).
  3. Універсальність і мобільність — електронні системи дозволяють клієнтам здійснювати будь-які фінансові маніпуляції зі своїм електронним рахунком в будь-який час і в будь-якому місці підключення до мережі Інтернет.
  4. Простота використання — відкриття та використання електронного рахунку не вимагає спеціальних знань.
  5. Безпека — в електронних системах при передачі інформації використовується криптографічний алгоритм шифрування, наприклад, SSL протокол з кодовим ключем 128-bit.

Поширити:

Читайте також