FAQ

Чи є якісь вимоги щодо інтеграції з Interkassa?

Так, є. Ми перевіряємо ваш сайт, щоб переконатися, що він повністю готовий для використання клієнтами.

Ваша підприємницька діяльність має відповідати законодавству країни, де ви надаєте послуги або продаєте товари.

Вебсайт має бути загальнодоступним без необхідності використовувати логін та пароль.

Сайт має містити всю необхідну інформацію про товари/послуги та компанію.

Скільки коштує інтеграція платіжних сервісів Interkassa?

У нас немає абонплати, ми не стягуємо жодної плати за реєстрацію. Ви сплачуєте лише комісію за транзакцію. Відсоток комісії залежить від вашої бізнес-моделі та способів оплати.

Мій сайт створено на платформі CMS. Чи можу я підключити рішення Interkassa ?

Так, це ви можете налаштувати приймання платежів на сайті, що розроблено на CMS. Дл цього у нас є набір готових плагінів для найпопулярніших CMS. Виберіть той, який відповідає вашим потребам, та підключіть його до сайту за кілька простих кроків.

 

Як швидко можна вивести кошти з рахунку Interkassa?

Підприємці, що працюють за договором, щодня автоматично отримувати виплати на свій банківський рахунок. 

Для підприємці, що працюють без договору, виведення коштів може займати 1-2 робочих дня.

Які способи оплати пропонує Interkassa?

Interkassa пропонує понад 60 платіжних інструментів, серед яких є картки Visa та Mastercard, онлайн-банкінг, електронні гаманці, криптовалюта, мобільний банкінг, платіжні термінали самообслуговування.

Ви можете вибрати набір інструментів, який відповідає потребам вашого бізнесу, і приймати платежі від клієнтів зі всього світу. 

Які картки і валюти я можу приймати?

Interkassa – платформа для всіх видів платежів. Ви можете приймати картки міжнародних платіжних систем Visa, Mastercard, а також НПС “Простір”.

В Interkassa доступні більше 30 валют, серед яких є як фіатні, так і криптовалюти.

Які сповіщення я отримуватиму від Interkassa?

Ви можете отримувати сповіщення за допомогою смс, електронної пошти або Telegram.
Ми надсилатимемо вам повідомлення про успішні тразакції. Також час від часу ви отримуватимете електронні листи з останніми новинами та оновленнями Interkassa.

Чи можу я кастомізувати платіжну сторінку?

Платіжна сторінка Interkassa адаптована під будь-які пристрої: ваші клієнти зможуть платити швидко та зручно як з мобільного, так із компьютера чи планшета. Щоб адаптувати чекаут до стилю свого сайту, ви можете додати логотип компанії, змінити колір кнопки та форми. 

Чи можу я приймати онлайн-платежі через Interkassa, але не проводити технічну інтеграцію?

Так, за допомогою Interkassa ви можете приймати платежі і без інтеграції. Створюйте в особистому кабінеті платіжне посилання або інвойс та надсилайте їх безпосередньо своєму клієнту електронною поштою або у месенджерах

Як Interkassa захищає торговців від шахрайства?

Ми використовуємо комплексну систему запобігання шахрайству: профайлінг, автоматичне виявлення аномалій, ручна перевірка нетипових транзакцій спеціалістом з питань шахрайства та ризиків.

Кожна транзакція автоматично перевіряється за набором правил, оцінюється та класифікується відповідно до рівня ризику. Якщо система боротьби з шахрайством виявляє нетипову діяльність, спеціаліст з питань шахрайства та ризиків перевіряє транзакцію власноруч.

Такий підхід дозволяє досягти балансу безпеки та високого коефіцієнта конверсії.

У 2017 році ми створили програму винагороди за помилки, щоб усунути будь-які можливі технічні проблеми та переконатися, що наша платформа заслуговує довіри.

Як Interkassa захищає дані власників карток?

Безпека даних продавця та його клієнтів забезпечується сертифікатом PCI DSS Level 1. Interkassa використовує сертифікат Comodo SSL для безпечної передачі даних.

Крім того, ми маємо багаторівневу систему боротьби з шахрайством: проводимо не тільки автоматичну перевірку транзакцій, але й залучаємо команду першокласних спеціалістів з питань шахрайства та ризиків.