Приймайте онлайн-платежі від клієнтів зі всього світу

  • Більш ніж 60 платіжних рішень
  • Гнучкі тарифи, без абонплати
  • Мультивалютність
  • Просте підключення: API, SDK, CMS-плагіни

Наші можливості

Більше можливостей з Interkassa

Ключові партнери

наші ключові партнери

Нам довіряють

Реальні історії від клієнтів Interkassa

MyCredit
Interkassa одразу вирішує декілька наших задач.
З онлайн-кредитами у людей все ще пов’язано багато побоювань. З Interkassa ми можемо гарантувати клієнтам безпеку їх платіжних даних та швидко зараховувати кошти їм на картку. Також зручно, що є можливість автоматично погашати кредити через функцію регулярних платежів..
Роман Катеринчик
Co-founder
Race Nation
З Interkassa ми отримали не лише зручний спосіб приймання платежів та гнучкі умови співпраці, а й додаткову технічну підтримку. Її фахівці допомогли нам покращити процес реєстрації клієнта на сайті Race Nation — помітили зайві кроки та підказали, як їх усунути. Наше знайомство розпочалося з участі команди Interkassa в заході та переросло в міцне партнерство.
Юрій Подлєсний
CEO & Founder в Race Nation
ФОКСТРОТ
Цінуємо, що служба підтримки та аккаунт-менеджери завжди на зв’язку.
Люди купують онлайн у будь-який час доби, тому і нюанси з оплатою можуть виникнути в будь-який час. Але що б не трапилось, наш менеджер Катя оперативно відповідає на запитання та допомагає вирішувати неоднозначні ситуації з платежами..
Ольга Саєнко
Проектний менеджер
ФК “Шахтар”
Interkassa запропонувала допрацювати готове рішення під завдання клубу. Підключали автоматичну оплату за підписку в мобільному додатку. У компанії чудово налагоджена комунікація — для кожного клієнта створюється чат, в якому можна оперативно отримати відповіді на всі свої запитання. За два роки нашої співпраці не було жодного випадку, щоб з вини Interkassa не пройшов платіж..
Дмитро Тепляков
Chief Information Officer ФК “Шахтар”

Платіжна система Interkassa

Одне із основних завдань кожного онлайн-підприємця – забезпечити своїм клієнтам можливість обрати простий та комфортний спосіб розрахунку. Це безпосередньо впливає на кількість та прибутковість віртуального торговельного майданчика. Вирішити це питання просто і ефективно допоможе міжнародна платіжна система.

Interkassa – один з лідерів серед агрегаторів з прийому платежів. Заснована в 2009 р., на сьогоднішній має більш ніж 4 000 бізнесів на обслуговуванні, співпрацює з тисячами компаній у СНД і країнах Європи, та є офіційним партнером великих провайдерів електронної комерції й представляє провідні європейські платіжні системи.

Сервіс Interkassa охоплює найпопулярніші електронні платіжні системи в Україні, що дозволяє покупцям інтернет-магазинів швидко відправляти кошти за допомогою різноманітних інструментів, а продавцям — у найкоротші терміни отримувати перераховані гроші й без затримок обслуговувати клієнтів.

Характеристика системи Interkassa

Онлайн-сервіс «Інтеркаса» — це комплекс апаратних та програмних інструментів, призначених для обробки платіжних операцій, що здійснюються за допомогою різних систем платежів.

Виконуючи роль електронного касира, «Інтеркаса» дозволяє інтернет-магазину приймати платежі на сайті.

Забезпечує користувачам наступні переваги:

  • Універсальність: одночасний доступ більш ніж 70 платіжних систем України.
  • Мультивалютність: працює в країнах СНД та Європи. Серед доступних валют – гривня, долар, євро, рубль, ларі та навіть криптовалюти.
  • Оперативність: гроші швидко потрапляють на рахунок продавця, що формує високу платіжно-пропускну здатність.
  • Зручність: покупці можуть платити за придбані товари чи послуги найбільш звичним та зрозумілим для них методом способом.

Сервіс «Інтеркаса» працює з усіма популярними платформами управління контентом й не потребує особливих знань для налаштування. В арсеналі агрегатора фінансових інструментів представлені платіжні системи різного формату: міжнародні банківські картки, електронні гроші та гаманці, інтернет-банкінг, платіжні системи соціальних мереж та мобільних операторів.

Детальну інформацію щодо правил та цін підключення до сервісу Interkassa ви можете отримати на нашому сайті або зв’язатися з нами за вказаним телефоном та електронною адресою.